Płatności, wysyłka, dostawa, zwroty

Płatność

Na chwilę obecną dajemy możliwość opłacenia zamówienia za pomocą przelewu na nasze konto bankowe oraz gotówką przy odbiorze zamówienia (pobranie). Niedługo powinna pojawić się usługa płatności elektronicznych.

Wysyłka

Zamówienia na produkty, które aktualnie mamy gotowe wysyłamy tak szybko, jak to możliwe, najczęściej tego samego lub następnego dnia roboczego. W razie, gdyby coś miało się przedłużyć, zawsze informujemy o tym mailowo lub telefonicznie. Produkty indywidualne, na zamówienie lub takie, których akurat nie mamy na stanie staramy się wysłać w ciągu 7-14 dni. Tablice są unikalne, wykonywane ręcznie więc jest to proces czasochłonny. Zawsze informujemy klienta na jakim etapie znajduje się proces twórczy jego tablicy.

Dostawa

Wysyłamy paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Wysłanie paczki kosztuje 16 zł przy płatności przelewem, oraz 21 zł przy płatności przy odbiorze.

Zwroty

Chcesz zwrócić produkt? Nie ma problemu, daj nam znać, wyjaśnimy Ci dokładnie co i jak masz zrobić. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie. Pieniądze zwracamy zaraz jak tylko otrzymamy zwrócony produkt, bez marudzenia.