Stwórz własny projekt

Podoba Ci się nasza praca, entuzjazm i nasze pomysły i chciałbyś, byśmy wykonali dla Ciebie specjalną tablicę z własnym, ważnym dla Ciebie cytatem?

Potrzebujesz wyjątkowego prezentu na wyjątkową okazję? Pragniesz obdarować bliską osobę wyjątkowym, personalizowanym prezentem? Wykonujemy indywidualne zamówienia, możemy umieścić na tablicy lub plakacie dowolny, wybrany przez Ciebie tekst – ważny dla Ciebie cytat, inspirującą myśl, powiedzenie lub tekst okolicznościowy. Po prostu skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz! Wraz ze wzrostem liczby zamówień indywidualnych będziemy publikować kolejne zdjęcia takich projektów.

dom1000x1000

Jak wygląda współpraca?

Wybierz kolor oraz rozmiar tablicy, a następnie wyślij nam tekst, który chcesz na niej umieścić (jeśli interesuje Cię plakat, wybierz zdjęcie i wymiary plakatu). Przeanalizujemy Twoją prośbę i przygotujemy dla Ciebie projekt, który następnie skonsultujemy i w razie potrzeby wprowadzimy poprawki.

bedeszczesliwa1000x1000

Ile to kosztuje?

Przykładowo, tablica o wymiarach 50×70 cm kosztuje 199 zł, a 60×80 cm 229 zł. Zamówień indywidualnych nie wysyłamy za pobraniem.

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy. Wątpliwości rozwiejemy. No i pomożemy w każdej kwestii związanej z zamówieniem. Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie, nie wahaj się. Sprawdź, jacy jesteśmy fajni i obrotni.